McCulloch

mccullochlogo

 

 "McCulloch" istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 60 metų. 1943 m. verslininkas Robert McCulloch įkūrė įmonę ir pavadino ją „McCulloch Motors Corporation“. Po penkerių metų įmonė persikėlė iš Viskonsino į Kaliforniją, kur „McCulloch Motors“ pagamino savo pirmąjį grandininį pjūklą, skirtą naudoti dviese, ir suteikė jam 5-49 modelio pavadinimą.

1949 m. McCulloch įvykdė perversmą grandininių pjūklų gamyboje, išleisdamas lengvą, vieno žmogaus valdomą grandininį pjūklą 3-25. Nuo tada Amerikos medkirčių darbas jau niekuomet nebuvo toks pats, kaip anksčiau.

Penktajame dešimtmetyje „McCulloch Motors“ toliau augo ir tęsė plėtrą į naujas rinkas. 1958 m. įmonė savo pavadinimą pakeitė į „McCulloch Corporation“. Be galingų ir pasaulyje pripažintų grandininių pjūklų įmonė pradėjo gaminti lėktuvų ir kartingų variklius.

eptintajame ir aštuntajame dešimtmetyje „McCulloch“ gaminių asortimentą papildė gyvatvorių žirklės, žoliapjovės su pjovimo lyneliu ir lapų pūstuvai. Kompanija pradėjo orientuotis į sodo gaminių gamybą.

1988 m. „McCulloch“ persikėlė į Tuksoną Arizonos valstijoje, atidarydama ten naują kompanijos būstinę ir gaminių paskirstymo bazę. Be kitų naujovių į rinką 1998 m. buvo išleista ir elektrinė vejapjovė su pjovimo valu.

1999 m. savo Europos padalinį „McCulloch“ pardavė Husqvarna AB. Dar po devynerių metų Husqvarna įsigyjo „McCulloch“ prekių ženklo teises ir Šiaurės Amerikos rinkoje. Nuo to laiko „McCulloch“ yra Husqvarna grupės prekių ženklas.

Šiandien „McCulloch“ siūlo pilną sodo technikos asortimentą: galingus grandininius pjūklus, patvarias žoliapjoves, vejapjoves, sodo traktoriukus ir gyvatvorių žirkles. Kiekvienas jų suteikia Jums galią, kokios reikia atlikti tam tikrą darbą.

mcculloch