Jonsered

jonseredlogo

 

Natūralu, kad tokioje šalyje kaip Švedija, kur 75 proc. sausumos ploto užima miškai, miško pramonė yra viena svarbiausių komercinių industrinių šakų. Techninės pažangos siekimas – tai dar vienas švedų charakterio bruožas. Tad visai nenuostabu, kad pirmasis pasaulyje grandininis pjūklas, kuriuo galėjo dirbti vienas žmogus, jau 1954 m. buvo sukonstruotas Švedijoje, tiksliau tariant, nedideliame pramoniniame Jonseredo kaimelyje, įsikūrusiame miškingoje vietovėje, kelios mylios į šiaurės rytus nuo Giotenburgo. 

Tuomet Šiaurės Europos miškai išaugino kelias profesionalių medkirčių kartas – tvirtus vyrus, gyvenančius ir dirbančius atšiauraus klimato sąlygomis. "Jonsered" išsikėlė vieną svarbiausių tikslų – bent šiek tiek palengvinti šių ištvermingų žmonių gyvenimą. 

Nuo tada "Jonsered" konstruktoriai nuolat tobulino profesionalius grandininius pjūklus, kol jie tapo panašūs į šiandienos pažangius modelius, standartiškai siūlomus su grandinės stabdžiu, vibracijos slopinimo, turbinine oro valymo sistemomis ir daugybe kitų šiuolaikiškų sprendimų.Be to, jie išvystė veiksmingą ir darbo sąnaudas mažinančią genėjimo technologiją, kurią pristatė naudotojams visame pasaulyje. 

Mūsų dienomis profesionaliems ir pusiau profesionaliems grandininių pjūklų naudotojams Jonsered prekės ženklas vis dar asocijuojasi su efektyvia ir patikima pagalba dirbant miške. Tuo tarpu bendrovės specialistų žinios apie lengvus ir veiksmingus variklius, siūlomi ergonominiai sprendimai ir rūpestis mus supančia aplinka tapo kertiniu akmeniu, kuriant funkcionalių ir universalių nūdienos "Jonsered" modelių asortimentą. Asortimentą, alsuojantį ilgamete patirtimi ir novatoriška dvasia.

jonsered