Husqvarna

husqvarnalogo

 

Kompanija "Husqvarna", įkurta 1689 metais Švedijoje, turi didžiulį gaminių asortimentą – nuo profesionalių mašinų iki buitinių prietaisų. Įmonės gyvavimo pradžioje gaminome turbūt geriausias tų laikų muškietas. Tada pradėjome kaupti inžinerinę patirtį, kuri padėjo sukurti keletą gaminių, pasaulyje pripažintų geriausiais, tokiose srityse kaip medžiokliniai ginklai, dviračiai, motociklai, virtuviniai prietaisai, siuvamosios mašinos ir lauko įranga. Dabar esame lauko įrangos gamintojai, todėl jaučiame didelę atsakomybę už savo gaminių poveikį aplinkai. Sukūrėme holistinę sistemą, kuri apima viską nuo gamybos metodų, pakavimo, triukšmo ir medžiagų sąnaudų iki energijos sąnaudų, išmetamųjų dujų kiekio ir pagaliau gaminių pakartotinio naudojimo. Gamybai visuomet renkamės aplinkai kuo mažiau kenkiančias medžiagas ir kai tik atsiranda naujų medžiagų, turinčių dar mažesnę neigiamą įtaką aplinkai, pasenusias keičiame naujomis.

logos vertikal

 

"Husqvarna" prekės ženklas

Simbolis, naudojamas kaip "Husqvarna" prekės ženklas, yra susijęs su mūsų ginklų gamybos istorija. Dešinėje matote seniausią muškietos kokybės ženklą, simbolizuojantį šautuvo vamzdį. Moderniojoje prekės ženklo versijoje yra užrašas "Husqvarna" ir vis dar išlaikytas žvilgsnio į ateitį simbolis.

 

 

Autorinės teisės © 2008-2017 "Husqvarna AB (publ)." Visos teisės saugomos.  ©"Husqvarna", "AUTOMOWER®" ir kiti gaminiai bei skiriamieji ženklai yra "Husqvarna Group" prekių ženklai. Gamintojo internetinis puslapis HusqvarnaGroup