Kaip pristatomos prekės?

Prekių pristatymas

  • ♦ Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „ DPD Lietuva“ – viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Prekių pristatymo terminas

  • ♦ Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje - ją pristatysime Jums per 1-5 darbo dienas. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.
  • ♦ Užsakymo formavimo metu pastabų lauke galite nurodyti kada pageidaujate gauti prekes. Nurodykite ne tik dieną, bet ir valandą. Jei mums kils neaiškumu - mes su Jumis susisieksime.

Sunkių prekių pristatymas

  • ♦ Prašome atsižvelgti į tai, kad turėsite patys pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų buto ar biuro.
  • ♦„Prekės užnešimas“ – papildoma paslauga, kurią gali užsisakyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus gyventojai. Atvyksta du kurjeriai, kurie sunkias prekes atneša į Jūsų namus ar biurą. Paslaugos kaina – 15 €. Paslauga teikiama iki 18.00 val.

Svarbu!

  • ♦ Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  • ♦ Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą ( sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus ).